REGISZTRÁCIÓ

Belépés

Elfelejtett jelszó

KÉRDÉS BEKÜLDÉSE

Jelszó módosítása

Nyertesek

I. helyezett

SNØHETTA Innsbruck - Verkehrsingenieure BESCH und PARTNER közös pályázók

Részt vevő tervezők, szakértők:

1. Patrick Lüth, építész
2. Paolo Fortuna, tájépítész
3. Gerhard Josef Engstler, közlekedéstervező

 

Pályaművek megtekintése

II. helyezett

Feilden Clegg Bradley Studios International- Tarka Építész Műterem Kft. - Czirják Szabó Építészeti és Mérnöki Kft. - közös pályázók

Részt vevő tervezők, szakértők:

1. Andy Theobald, partner
2. Juhász Ákos, DLA, építész
3. Andrew Grant, tájépítész
4. Neil Harvey, közlekedési szakértő
5. Leah Harrison Bailey,
6. Thomas Matthews
7. Joachim Kiauk
8. Soóki-Tóth Gábor
9. Kenyeres István
10. Lévai Tamás, DLA
11. Szabó Árpád, DLA
12. Nádai Brigitta,
13. Losonczy Anna,
14. Rhorer Ádám

Pályaművek megtekintése

III. helyezett

3h Építésziroda Kft. - Geum Műterem Kft. - Create Value Kft. közös pályázók

Részt vevő tervezők, szakértők:

1. Gunther Zsolt, építész tervező, vezető tervező
2. Csillag Katalin, építész tervező, vezető tervező
3. Farkas Ádám
4. Tari Krisztina
5. Szabó Kristóf
6. Molnár Kristóf
7. Csépke Tamás
8. Horváth Lilla
9. Csobolya Nóra
10. Vági Bence
11. Gyüre Borbála
12. Lád Gergely
13. Turi Emese
14. Dobrocsi Tamás Géza
15. Pusztai Ádám

Pályaművek megtekintése

 

Megvételben részesült

Sasaki Associates Inc.

Pályaművek megtekintése

Megvételben részesült

FBI Kft. - s73 Tájépítész Tervező Iroda Kft. - prasch buken partner architekten partG mbB

Pályaművek megtekintése

Megvételben részesült

HPP International

Pályaművek megtekintése

Megvételben részesült

UNStudio - Ramboll Studio Dreiseitl - BuroHappold Engineering közös pályázók

Pályaművek megtekintése

Megvételben részesült

Spacefor Kft. - LÉPTÉK-TERV Kft. - Mihálffy Krisztina - Paradigma Ariadné közös pályázók

Pályaművek megtekintése

Megvételben részesült

ADEPT Architects

Pályaművek megtekintése

Megvételben részesült

Lima Design Kft. - 10 Design

Pályaművek megtekintése